W koncepcji projektu „Psychologia Nowej Ziemi podstawowym narzędziem używanym do diagnozy klienta i jego życiowej sytuacji jest analiza indywidualnych układów liczbowych (nazywana Numerologią). Cywilizacja, w której żyjemy – nasza matryca – porządkuje naszą rzeczywistość poprzez liczby.

Liczby otaczające nas w naszym świecie czujemy intuicyjnie i nie zdajemy sobie sprawy, że określają w naszej matrycy to samo co kolor czy dźwięk. Przykładem może być Grigorij Grabovoi – jasnowidz – który poprzez liczby widzi zakłócenia w strukturze energetycznej człowieka, które zagęszczają się w ciele fizycznym jako choroba. Widzi także możliwość uzdrawiania poprzez wprowadzanie kodów liczbowych wpisywanych w podświadomość.


Każdy z nas przychodzi na ziemię w określonym układzie liczbowym przyjętego w naszej matrycy kalendarza.


Każdy z nas jest nazwany – dostaje konkretny układ wibracyjny związany z imionami i nazwiskiem, stąd też staje się wyjątkowy w naszym świecie w sensie wibracji liczbowych tak jakby został dla niego ustalany jego numerologiczny pesel. Jego indywidualny układ liczbowy współistniał z całą różnorodnością wibracji liczbowych matrycy.


Nasze wieloletnie doświadczenia w pracy z indywidualnymi liczbami przekonują nas w pracy z klientem każdego dnia, że dobrze zrobiona analiza liczb osobistych daje absolutną trafność diagnozy i rozpoczyna drogę terapii klienta od zrozumienia jego natury i życiowych doświadczeń do przeprogramowania jego zapisów emocjonalnych.


W swojej koncepcji psychologii Nowej Ziemi dzielimy się w dużej części naszą wiedzą w zakresie prowadzenia diagnozy tym narzędziem w formie warsztatów i kursów.


Odkrywamy przed słuchaczami sprawdzone i potwierdzone wieloletnim doświadczeniem możliwości wykorzystania wibracji liczbowych do odkrywania swoich talentów i wyzwań; do tworzenia harmonii w związkach i relacjach; do współistnienia z matrycą w zakresie obfitości w materialnym świecie.

Udostępnij: