Najnowsza nauka, odkrycia dotyczące ludzkiego DNA przekonują, że ludzkie emocje i uczucia mają nie tylko wpływ na nasz stan zdrowia fizycznego ciała ale również dają nam niezwykłą moc tworzenia otaczającej nas rzeczywistości zarówno w świecie materialnym jak i w związkach i relacjach.

Uświadomienie sobie i odkrycie w każdym z nas tego niezwykłego mistrzostwa, daje nieograniczone możliwości tworzenia nowej jakości, nowego ziemskiego życia; tworzenia „Nowej Ziemi”

Dlaczego Psychologia?

Psyche – dusza

Logos – słowo, myśl, rozumienie

„Dusza” – czym jest zatem?

Według koncepcji, która zakłada, że człowiek jest strukturą energetyczną fizyczne ciało człowieka jest jego strukturą o najniższej wibracji (częstotliwości), gdzie każdy organ ma swoją odrębną częstotliwość, itd.

Fizyczne ciało jest strukturą śmiertelną, przemijającą, chociaż najnowsze badania uświadamiają człowiekowi jego wielką moc w utrzymywaniu go w dobrej kondycji.

Przemijającą jest również powłoka eteryczna, która rozpuszcza się 3-5 dni po śmierci ciała fizycznego.

Gdzie zatem szukać duszy?

Ciało emocjonalne, które jest energetycznym zapisem emocji z poprzednich wcieleń podczas przeżywania przebogatych żyć w poprzednich epokach, jest zapisem emocji z pól energetycznych przodków, jest zapisem naszych emocji z z naszego dzieciństwa do 6-ego roku życia gdzie przejmujemy najwięcej wzorców zachowań z otoczenia, jest też zapisem zaplanowanych na to wcielenie talentów, predyspozycji i życiowych wyzwań.

To wszystko – to podświadomość.

Najmocniejsza sfera w nas, która w niewielkiej tylko części podlega kontroli rozumu.

To właściwie ta energetyczna sfera przyciąga jak magnes nasze życiowe doświadczenia, które mental próbuje rozpoznawać, segregować, tłumaczyć, oceniać i zmieniać.

Psychologia Nowej Ziemi – to nowa koncepcja spojrzenia na człowieka przez pryzmat energii.

Proponuje nowej jakości narzędzia do diagnozy jego podświadomych zapisów jego natury.

Proponuje nowe techniki pracy zmieniające „programy w strukturze ciała emocjonalnego” przywracając osobie własną moc tworzenia nowej jakości swojego życia.

Udostępnij: